JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Country
hu: Ország

en: Save
hu: Mentés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: State
hu: Állapot

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: City
hu: Város

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Test Mode
hu: Teszt mód

en: Education
hu: Oktatás
