JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Country
it: Paese

en: Save
it: Salva

en: Notes
it: Note

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Test Mode
it: Modalità test
