JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Job Title
kn: ಉದ್ಯೋಗದ ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Education
kn: ಶಿಕ್ಷಣ
