JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Country
lv: Valsts

en: Save
lv: Saglabāt

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Authentication
lv: Autentifikācija
