JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Country
mr: देश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: State
mr: राज्य
