JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Country
nl: Land

en: Save
nl: Opslaan

en: Notes
nl: Notities

en: State
nl: Status

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: City
nl: Plaats

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Education
nl: Opleiding

en: Salary
nl: Salaris
