JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Country
nn: Land

en: Save
nn: Lagre

en: Notes
nn: Notat

en: City
nn: By
