JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Country
oc: País

en: Save
oc: Enregistrar

en: Notes
oc: Nòtas

en: State
oc: Estat

en: Public Key
oc: Clau publica

en: City
oc: Vila

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
