JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Country
pl: Państwo

en: Save
pl: Zapisz

en: Notes
pl: Notatki

en: State
pl: Stan

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: City
pl: Miasto

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Education
pl: Edukacja
