JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Country
sk: Krajina

en: Save
sk: Uložiť

en: Notes
sk: Poznámky

en: State
sk: Stav

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Zip Code
sk: PSČ

en: City
sk: Mesto

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Authentication
sk: Overenie

en: Test Mode
sk: Testovací režim
