JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Country
vi: Quốc gia

en: Save
vi: Lưu

en: Notes
vi: Ghi chú

en: State
vi: Bang

en: Job Title
vi: Tên nghề

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: City
vi: Thành phố

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Education
vi: Giáo dục
