JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Save
az: Saxla

en: State
az: Dövlət

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
