JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
