JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Country
ca: País

en: Save
ca: Desa

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Education
ca: Educació
