JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Country
cs: Země

en: Save
cs: Uložit

en: Notes
cs: Poznámky

en: State
cs: Stav

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: City
cs: Město

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Authentication
cs: Ověření

en: Test Mode
cs: Testovací režim
