JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: Country
de: Land

en: Save
de: Speichern

en: Notes
de: Hinweise

en: State
de: Status

en: Job Title
de: Berufstitel

en: Public Key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Zip Code
de: Postleitzahl

en: City
de: Stadt

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Company Name
de: Firmenname

en: Test Mode
de: Testmodus

en: Education
de: Bildung

en: Job State
de: Auftragsstatus
