JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
es: Restablecer valores predeterminados

en: Country
es: País

en: Save
es: Guardar

en: Notes
es: Notas

en: State
es: Estado

en: Public Key
es: Clave pública

en: Private Key
es: Clave privada

en: City
es: Ciudad

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Authentication
es: Autentificación

en: Test Mode
es: Modo de Pruebas

en: Education
es: Educación
