JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Country
eu: Herria

en: Save
eu: Gorde

en: Notes
eu: Oharrak

en: State
eu: Egoera

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
