JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Country
fi: Maa

en: Save
fi: Tallenna

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Authentication
fi: Tunnistaminen
