JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: Country
fr: Pays

en: Save
fr: Enregistrer

en: State
fr: État

en: Job Title
fr: Titre du poste

en: Public Key
fr: Clé Publique

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Zip Code
fr: Code postal

en: City
fr: Ville

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Authentication
fr: Authentification

en: Test Mode
fr: Mode Test

en: Education
fr: Éducation

en: Salary
fr: Salaire
