JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Country
id: Negara

en: Save
id: Simpan

en: State
id: Status

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: City
id: Kota

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Authentication
id: Autentikasi
