JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Country
is: Land

en: Save
is: Vista

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg
