JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Country
ja: 国

en: Save
ja: 保存

en: Notes
ja: ノート

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Authentication
ja: 認証

en: Test Mode
ja: テストモード
