JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Country
lt: Šalis

en: Save
lt: Saugoti

en: Notes
lt: Pastabos

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Test Mode
lt: Testinė busena
