JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: Country
pt: País

en: Save
pt: Guardar

en: Notes
pt: Anotações

en: State
pt: Estado

en: Job Description
pt: Descrição do trabalho

en: Public Key
pt: Chave pública

en: Private Key
pt: Chave privada

en: Zip Code
pt: Código Postal

en: City
pt: Município/Concelho

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Company Name
pt: Nome da empresa

en: Test Mode
pt: Modo de Teste

en: Education
pt: Instrução
