JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Country
ro: Țară

en: Save
ro: Salvare

en: Notes
ro: Note

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Authentication
ro: Autentificare
