JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Country
sv: Land

en: Save
sv: Spara

en: Notes
sv: Anteckningar

en: State
sv: Läge

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: City
sv: Stad

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Test Mode
sv: Testläge
