JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Country
th: ประเทศ

en: Save
th: บันทึก

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท
