JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Country
tr: Ülke

en: Save
tr: Kaydet

en: Notes
tr: Notlar

en: State
tr: Durum

en: Job Title
tr: İş Başlığı

en: Job Description
tr: İş Tanımı

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Zip Code
tr: Posta Kodu

en: City
tr: Şehir

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama
