JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Country
uk: Країна

en: Save
uk: Зберегти

en: Notes
uk: Примітки

en: State
uk: Стан

en: Job Title
uk: Посада

en: Job Description
uk: Опис завдання

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Zip Code
uk: Поштовий індекс

en: City
uk: Місто

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: Education
uk: Освіта

en: Experience
uk: Робота

en: Job State
uk: Стан завдання
