Join role with password (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Access denied
af: Toegang geweier
