Join role with password (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu
