Join role with password (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: enabled
bg: включено

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Access denied
bg: Достъпът забранен
