Join role with password (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: New password
da: Ny adgangskode

en: Repeat the password
da: Gentag adgangskoden
