Join role with password (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση
