Join role with password (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: enabled
es: activado

en: disabled
es: desactivado

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: New password
es: Nueva contraseña
