Join role with password (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
fr: activé

en: disabled
fr: désactivé

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: User
fr: Utilisateur

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: New password
fr: Nouveau mot de passe
