Join role with password (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: disabled
hi: अक्षम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध
