Join role with password (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Access denied
hr: Pristup odbijen
