Join role with password (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է
