Join role with password (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە
