Join role with password (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta
