Join role with password (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Invalid password
mr: अयोग्य संकेतअक्षर
