Join role with password (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध
