Join role with password (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: New password
pl: Nowe hasło
