Join role with password (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User
fa: کاربر

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع
