Join role with password (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ru: включено

en: disabled
ru: отключено

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Invalid password
ru: Ошибочный пароль

en: New password
ru: Новый пароль
