Join role with password (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්
