Join role with password (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen
