Join role with password (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja
